درباره ما

امروزه رستوران فقط محلی برای صرف غذا و  سیر شدن نیست. جهان صنعتی در دهه اخیر نیازهای دیگری را برای مردم ایجاد کرده تا تمایل داشته باشند در کنار صرف غذایی مطبوع، لحظاتی به یاد ماندنی را تجربه کنند. این نیاز ما را بر آن داشت تا اقدام به راه اندازی مجموعه ای کنیم که امروز به نام گروه رستورانهای رازقی شناخته می شود. مجموعه ای که با برنامه ریزی مدون از سال 1384 پا به عرصه ارایه خدمات در حوزه رستورانی نهاد و امروز با بیش از 5 شعبه بزرگترین گروه رستورانی در استان گیلان به شمار می آید. آنچه گروه رستورانهای رازقی را متمایز نموده علاوه بر تنوع غذاها، توجه ویژه به رضایت مشتریان و ارایه خدمات عالی به شهروندان و گردشگران، شیوه مدیریت این مجموعه است که با استراتژیهای توسعه گردشگری و افزایش سطح کیفی و بهبود مستمر در ارایه خدمات پایه ریزی شده و جریان دارد.

وجود بیش از 120 نوع غذا در منوی رستوران و آمادگی مجموعه برای ارایه هر یک از انتخاب های مشتریان، نشان از برنامه ریزی دقیق و پشتوانه ای حرفه ای دارد که با راه اندازی انبار، سردخانه و آشپزخانه مرکزی و نگهداری و طبخ حرفه ای انواع غذاهای ایرانی و فرنگی توانسته جایگاه شهر خلاق خوراک شناسی در جهان را استوار نگه دارد.

گروه رستورانهای رازقی با مدیریت جناب آقای مهرداد میررازقی و جمعی از مدیران خلاق استانی بر این باور است که با سعی، تلاش و خلاقیت می تواند همچون سالهای گذشته که مفتخر به دریافت جوایز گوناگون حوزه خوراک و گردشگری شده افتخاری جهانی را برای استان و کشور عزیزمان به ارمغان آورده و به عنوان یکی از برترین برندهای حوزه خوراک معرفی گردد.

سیستم مدیریت کیفیت در گروه رستورانهای رازقی

همه می دانیم تغییر اولین شرط پایدار ماندن است. توسعه مبتنی بر بهبود همه جانبه، از ارزشهای سازمانی گروه رستورانهای رازقی بوده و این باور را در ذهن همه مدیران و کارکنان مجموعه ثبت نموده که با تکیه بر دانش جهانی مدیریت و بروزرسانی خود و پیاده سازی روشهای نوین مدیریتی بتوانند هر روز گامی در جهت توسعه و بهبود فرآیند های سازمانی بردارند.

سیستم مدیریت کیفیت در گروه رستورانهای رازقی بر اساس اصل دانش بین المللی و اصالت و هویت ایرانی با تکیه بر استانداردهای روز دنیا و سازمان جهانی استاندارد بنیان گذاری شده و پیاده سازی و اخذ گواهینامه های ایزو 9001 در مدیریت کیفیت ایزو 10004 در رضایتمندی مشتریان و ایزو 22000 نظام مدیریت کیفیت صنایع غذایی و همچنین تاکید بر اجرای دقیق مفاد آن گواهی بر این امر میباشد.  از این رو مدیریت گروه رستورانهای رازقی خود و کلیه همکاران خود را ملزم به رعایت کلیه استانداردهای کیفی و همچنین تلاش برای یادگیری مداوم و بهبود مستمر می داند.

 

‏گروه رستورانهای رازقی‏